gadżety i nie tylko

Najważniejsze wiadomości w temacie budowy, wykorzystywanych rozwiązań i funkcjonalności obecnie sprzedawanych ekranów LED.

Tworząc produkt lub usługę należy pamiętać również o tym aby przeznaczyć sporą kwotę pieniędzy na działania które są związane z marketingiem. Reklama w dzisiejszych czasach jest niemalże podstawą. Istnieje mnóstwo środków przekazu treści marketingowej, chociażby ulotki, prasa, telewizja, internet, reklama outdoorowa. Warto mieć na uwadze w szczególności tą ostatnią.
informacyjne ekrany LED
Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Tworząc produkt lub usługę należy pamiętać również o tym aby przeznaczyć sporą kwotę pieniędzy na działania które są związane z marketingiem. Reklama w dzisiejszych czasach jest niemalże podstawą. Istnieje mnóstwo środków przekazu treści marketingowej, chociażby ulotki, prasa, telewizja, internet, reklama outdoorowa. Warto mieć na uwadze w szczególności tą ostatnią.

Albowiem tego typu reklama zamieszczona na różnego rodzaju billboardach czy też ekranach LED, bardzo dobrze zapada w pamięć osób które na nie spojrzą. W czasie meczów lub koncertów ekrany LED z reguły są wysoko podwieszone, tak żeby wszyscy uczestnicy mieli możliwość ich zobaczenia, a o tym, co będzie na nich wyświetlone, będzie decydował operator. Bardzo często wykorzystuje się je także w celu drogowej i pasażerskiej informacji, a także jako dekoracja i oświetlenie. W ostatnim czasie, a właściwie w ostatniej dekadzie obserwowalny jest ogromny przyrost ilości nośników reklamowych.

Jesteśmy w stanie je napotkać w większych miastach miejskich na przykład takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa, lecz nawet w niewielkich miejscowościach
ogromna reklama
Autor: Iain Patterson
Źródło: http://www.flickr.com

widzimy jak małe czy też duże firmy umieszczają swoje produkty na wielkoformatowych urządzeniach reklamowych. Jasną sprawą jest że w 2015 roku pojawia się ustawa krajobrazowa, która ma zadanie ograniczyć liczbę występujących billboardów w polskiej przestrzeni, lecz dobrze zaprojektowana, zlokalizowana w miejscu w którym nie koliduje w żaden sposób z otoczeniem jest nadal dozwolona, co znaczy że treść jaką niesie takowa reklama dotrze do dużego grona klientów. Całkiem dobrym przykładem jest na przykład ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa, lub ekran LED Oświęcim Rondo Płonki, wspomniane ekrany LED są dużo bardziej praktyczne aniżeli standardowe billboardy, z tego względu że nie wymagają one zrywania starej oraz nakładania nowej reklamy. Aby je zobaczyć możemy korzystać z internetu, wystarczy wpisać frazę: „ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa” czy też chociażby „ekran LED Oświęcim Rondo Płonki” lub tu: więcej informacji pod tym linkiem.

na pewno ktoś kto prowadzi firmę i produkt w ten sposób znajdzie właściciela ekranów i będzie w stanie z nim nawiązać kontakt co do włączenia nowej reklamy. Jak łatwo zaobserwować wielkoformatowe nośniki reklamowe pojawią się coraz częściej nie tylko w dużych ośrodkach miejskich, lecz także tych mniejszych w szczególności w miejscach sporego ruchu pojazdów na przykład przy rondach lub też skrzyżowaniach posiadających sygnalizację. Komuś może się zdawać, że kierowcy nie zwracają uwagi na reklamy, które pojawiają się przy ulicy. Tak rzeczywiście te osoby będą w sporym błędzie, ponieważ tego rodzaju informacje okazują się być niesamowicie odpowiednio rejestrowane.

Przez to właśnie billboardy bełchatów – dailymotion.com/video/xu920z_billboardy-belchatow-tel-782-666-777_lifestyle – umieszcza głównie przy najważniejszych drogach w mieście, tam gdzie co dzień pojawia się kilka tysięcy samochodów, bo to oznacza, że co chwilę da się uzyskać jakiegoś nowego klienta.
występ
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Tak naprawdę do telebimów jesteśmy już przyzwyczajeni, a to przez to, że znacznie częściej są one używane do wyświetlania reklamy przy ruchliwych ulicach. Właśnie przez nie można umieścić reklamę, która będzie świetnie dostrzegalna nie tylko w dzień, ale również w nocy. Co więcej takie telebimy pozwalają na wymianę wyświetlanego obrazu, dzięki czemu reklama ma szansę przekazywać więcej informacji, a więc istnieje szansa, że więcej osób zdecyduje się na użycie z konkretnych usług. Takie ekrany led występują także w przeróżnych wielkościach, dzięki czemu świetnie będziemy mogli je dopasować do własnych oczekiwań, a zatem będziemy mogli powiedzieć, czy są one dostatecznie spore, żeby przechodzący obok nich obywatele, przykładali na nie uwagę. Są one zupełnie odporne na wszelakie zakłócenia które może spowodować słońce czy ciemność – bez znaczenia jest, w jakich okolicznościach i kiedy pracują, to obraz bez przerwy będzie czytelny i wyraźny. Następnym ich plusem jest duża odporność na warunki atmosferyczne, ekrany używane w zastosowaniach na zewnątrz są praktycznie całkowicie odporne na wodę.